בואו לטפל בבעיות האורטופדיות שלכם ולהקל עליהן
בעיות אורטופדיות בגוף הן בעיות שאסור להזניח אותן כלל מאחר והן יכולות להחמיר בקלות. בדיוק לשם כך ישנם אביזרים אורטופדים המיועדים לטיפול והקלה של בעיות אורטופדיות שונות בגוף שלכם, אל תסבלו סתם, בואו למכון האורטופדי ברמת גן ברזילי להב ותגלו עולם שלם של פתרונות.

הזנחה = החמרה!
ניתן לומר זאת עוד על הרבה דברים שאינם קשורים באורטופדיה אך כאן הם קריטיים במיוחד. כאשר בעיות אורטופדיות אינן מטופלות באופן הראוי להן עלולה להיווצר החמרה ברמה המיידית, לכן אביזרים אורטופדים רבים באים על מנת להקל ולשקם בעיות שונות אורטופדיות בגוף שלכם, אל תזניחו, תטפלו.

בעיות אורטופדיות לדוגמא
לצערנו הרב, בעיות אורטופדיות לא חסרות, נמנה שתי דוגמאות אחדות מהן כאן אשר מצריכות מוצרים אורטופדים:
עקמת בגב - בעיה נפוצה אצל ילדים, נוער, בוגרים וזקנים, עקמת בגב לא פוסחת כמעט על שום גיל וכאשר יש חשש לעקמת יש צורך מיידי ברכישה של אביזרים כמו חגורות גב שונות.
קיצור טווחים ברגליים - עקב בעיות ומחלות שונות אשר משפיעות על טונוס השרירים התקין עלולים להיווצר קיצורים בטווחים, על מנת למנוע זאת משתמשים עם מוצרים כמו למשל סדים.

אילו אביזרים אורטופדים קיימים?

לכל בעיה אורטופדית יש להתאים את האבזור הנכון והמתאים לה, כמה מן המוצרים הנרכשים במכון האורטופדי שלנו, מכון ברזילי להב, המכון המוביל והמקצועי בתחום של אבזור ושיקום אורטופדי. אצלנו תוכלו למצוא בין השאר מכשירים וסדים רפואיים, חגורות גב, מדרסי לרגליים, חגורות מיוחדות על מנת לטפל בעקמת, נעליים לפי מידת גבס בהתאמה אישית, הליכונים ועוד.

מדוע מומלץ לרכוש אצלנו אביזרים אורטופדים?
שירות - השירות של מכון אורטופדי ברזילי להב הינו שירות אישי, סובלני ועם יחס אדיב במיוחד.
מקצועיות בלי פשרות - הצוות שלנו הוא בעל ידע רלוונטי וכן ניסיון רב בתחום של אורטופדיה ועם מקצועיות אין תחרות.
מיקום מרכזי - המכון שלנו ממוקם בלב הארץ ברמת גן על הציר הראשי ולכן נגיש מאוד לכולם.

אביזרים איכותיים ומקצועיים אצל המכון האורטופדי ברזילי להב
אנו מציעים לכם אביזרים אורטופדים איכותיים במיוחד, גם בהתאמה אישית. אביזרים איכותיים יכולים לשפר בהרבה את החיים שלכם, אך רק אם תפנו לאנשי מקצוע. אנו מציעים לכם מקצועיות, אחריות, ליווי ואמינות בכל צעד, פנו בהקדם!
סובל מכאבים ברגליים, בגב או בשרירים? אתם בהחלט לא לבד. זה יכול לקרות לנו בגיל צעיר וזה יכול לקרות לנו כשנהיה כבר מבוגרים מאוד. למזלנו, הרפואה המודרנית הביאה איתה אביזרים אורטפדיים יעילים שחוסכים סבל מיותר. תחום האבזור אורטופדי הוא אחד מתחומי העזר הרחבים ביותר בעולם הרפואה. למעשה, מדובר באחת התעשיות הכי גדולות המתלוות לתעשייה הרפואית הקונבנציונאלית. אחרי הכל כולנו סובלים מדי פעם מפציעות, כאבים או חבלות ונאלצים להשתמש באבזור אורטופדי מסוג זה או אחר. בין היתר נוכל למצוא אבזור להליכה ויציבות, כמו מדרסים, גרבי לחץ, מקלות הליכה וכדומה, אבזור לשברים ופציעות כמו צווארים, מגנים ומינשאים, וכן אבזור למטרות נוחות כמו כריות ומושבים.