בעיות בגב בכלל ובעיות בעמוד השדרה בפרט הינן בעיות בריאותיות מאוד נפוצות בקרב אוכלוסיית כל הגילאים, אמנם האם יש לכך טיפול?
זקוקים לתמיכה של חגורת גב? הגעתם למקום הנכון!

ברוב המקרים תמיכה של חגורה לגב אורטופדית תסייע להתגבר, לטפל או לפחות לשכך את הכאבים ולשמור על המצב הקיים שלא יחמיר.

מתי מתעורר צורך לבדיקת גב?

על מנת לבדוק את הגב יש ללכת לרופא אורטופד שזוהי התמחותו המקצועית, דוגמאות נפוצות של מתי יש צורך לקבוע תור לבדיקה:

  • כאשר יש תלונות על כאבים בגב תחתון או בגב עליון או בכל אזור אחר בגב.
  • כאשר הגב אינו זקוף כמו שצריך וישנו חשש קל לעקמת.
  • בדיקת גב לאחר טראומה של הגוף – תאונה, נפילה וכד'.

השלב שלאחר אבחון האורטופד

לאחר שהרופא האורטופד מאבחן מהי הבעיה בגב של הפציינט, אם על ידי אבחנה של מגע והתבוננות ואם על ידי אבחנה של צילום רנטגן, לרוב ישלח הרופא האורטופד את הפציינט לרכוש חגורת גב אורטופדית שתתאים לבעיה הספציפית שלו על מנת לטפל בה.

Save

היכן ניתן לרכוש חגורת גב אורטופדית?

כאשר האורטופד מאבחן בעיה בגב אשר מצריכה באופן מיידי טיפול על ידי חגורת גב אורטופדית, יש צורך לגשת למכון אורטופדיה המתמחה בפתרונות אורטופדיים לגב. מכון אורתופדי ברזילי להב מומחה למתן פתרונות כמו חגורת גב אורתופדית לשיקום פיזיותרפיסטי של הגוף.

חגורות גב בהתאמה אישית ומקצועית

עם הגב שלנו, לא משחקים משחקים, הגב הוא בין האיברים החיוניים ביותר של הגוף שלנו ולכן נדרש להתייחס אליו בהתאם ובמקצועיות ללא פשרות. מכון אורתופדי ברזילי להב מציע ללקוחותיו אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום פתרונות אורטופדיים, ביניהם פיזיותרפיסטים ועוד אשר יתאימו לכם חגורות גב שהן אורטופדיות בהתאם לצורך שלכם.

אל תתפשרו, הגב הוא עמוד היציבה שלכם!

כאשר אתם צריכים חגורת גב אורטופדית פנו למומחים שלנו ובעזרת המקצועיות והניסיון שרכשנו במהלך שנות עבודתנו נוכל להתאים לכם באופן המקצועי והמושלם ביותר חגורת גב אורתופדית איכותית שתטפל בבעיה הספציפית שלכם, התקשרו עוד היום למכון אורטופדי ברזילי להב.

סובלים מכאבים בגב התחתון? אתם בהחלט לא לבד. מיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מכאבים כרוניים בגב התחתון ומתקשים למצוא לכך פתרון. אם גם אתם מחפשים דרך להקל על הכאב, כדאי שתנסו להשתמש בחגורת גב אורטופדית. קחו בחשבון שחגורות גב צריכות לשמש רק כמרכיב אחד בתכנית טיפולית שכוללת גם פעילות גופנית, תרופות, פיזיותרפיה וכו', לפי המלצות אנשי מקצוע. מי שאמור להרכיב עבורכם את התוכנית הטיפולית הוא רופא המשפחה.
חגורות גב אורטופדיות יכולות להקל על הכאבים באמצעות מספר מנגנונים נפרדים: יישור, תמיכה, הגבלה, משיכה וטיפול במגע ישיר. חגורת גב צריכה להיות נוחה, קלה ולא להכביד על הכתפיים או להגביל את הפעילות היומיומית. היא צריכה להיות צמודה לגוף אבל לא להגביל את הנשימה. ולבסוף, חשוב מאוד לחגור את החגורה בצורה נכונה. רוב המטפלים ימליצו שלא לחגור את חגורת הגב באופן רציף, אלא רק כשאתם פעילים ועובדים או כשהכאב מתמשך. כך או כך, זכרו שחגורת גב אורטופדית יכולה לחולל פלאים במצבכם, אך היא אינה מהווה תחליף לטיפול ראשוני אצל רופא מקצועי.

Save

Save

עקמת בגב
לפוסט הבא