הליכה נכונה ובריאה חשובה מאוד ליציבה וגם למאגר כוח הסיבולת שלנו בצעידה ובעמידה, לכן מדרסים בהתאמה אישית רמת גן הינם הכרחיים לאנשים מסוימים על מנת שיוכלו ללכת בצורה נכונה ובריאה שלא תיקח מהם אנרגיה מיותרת ותשמור על בריאות כף הרגל, הקרסול והרגל עצמה…

לכו בדרכים ישרות עם מדרסים שמותאמים לכם אישית!
יציבה נכונה משיגים עם הליכה נכונה

לכל אדם יש את מבנה הרגליים וכפות הרגליים שלו, לא פעם בעקבות בעיות שונות ונפוצות כמו יבלות, מבנה כף הרגל, העקב, האצבעות או הקרסול מתעורר צורך בשימוש קבוע או זמני במוצר אורתופדי כמו מדרסים שמותאמים אישית אשר יתאימו לכף הרגל ויקלו על ההליכה והעמידה עם הנעליים.

אבחנה ראשונית אצל האורטופד

אם הנעליים לא נוחות לכם, או אתם מרגישים אתם מתעייפים מהר מדי מהליכות קצרות יחסית, או שפשוט כואבות לכם כפות הרגליים, יתכן ואתם צריכים לרכוש מדרסים בהתאמה אישית, לפני הכל, עליכם לקבוע תור אצל רופא אורטופדיה אשר מומחה לבעיות בכף הרגל והוא ימליץ לכם מה לעשות.

לאחר האבחנה – הפתרון והטיפול

במידה והתגלתה בעיה אורטופדית כלשהי או בעיה אחרת, יתכן שהאורטופד ימליץ על מדרסים בהתאמה אישית, כאלו אשר יהיו מותאמים באופן מדויק למבנה כף הרגל שלכם וכך תוכלו ללכת בקלות ובצורה נכונה ובריאה בלי בעיה עם כמעט כל נעל שתרצו, זה הרי מה שנפלא במוצר זה.
Save

Save

Enregistrer

Enregistrer

מדרסים בהתאמה אישית במכון ברזילי להב

מכון אורטופדי ברזילי להב מתאים באופן אישי בצורה מקצועית ומדויקת את המדרסים שלך. לא משנה מה היא בעיית כף הרגל או הקרסול שלך, צוות המומחים שלנו ייקח מידות בצורה מדויקת ויתאים לך מדרסים אורטופדיים איכותיים בהתאמה אישית באיכות הגבוהה ביותר, נסו אותנו.

אצלנו, אתם ברגליים טובות!

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע איכותיים בתחום האורטופדיה ובפיזיותרפיה, השילוב המנצח של הניסיון, השירות והמקצועיות הוא שמעניק לנו מדי יום לקוחות מרוצים אשר מטפלים בבעיותיהם האורטופדיות בצורה הנכונה ביותר.
מכון אורטופדי ברזילי להב מזמין אתכם לקבוע פגישה וליהנות ממקצועיות חסרת פשרות! אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם ברגליים טובות! וכמובן, שתהיה לכם הליכה נעימה.

בניגוד לרפידות הנעליים הרגילות שניתן למצוא על המדף, המדרסים האורטופדיים יכולים להיות מיוצרים בהתאמה אישית לכף הרגל שלכם, בהתאם לבעיות מהן אתם סובלים.
למה זה חשוב? כי מדרסים אורטופדיים צריכים להתאים לא רק למבנה האנטומי של כפות הרגליים, אלא גם לבעיה הספציפית ממנה הוא סובל.
מי שסובל מדורבן, למשל, זקוק למדרס מסוים, ומי שסובל מבעיה אחרת יזדקק למדרס המעוצב באופן שונה לחלוטין. לכן כדאי לבצע אבחון מקיף, ובהתאם לכך להחליט על הצורך שהמדרס צריך לענות עליו כיום ישנו מגוון רחב של טכניקות ייצור מדרסים בהתאמה אישית, כמו באמצעות רצועות גבס, משטח המצויד בחיישנים הרגישים ללחץ או תמיסה פולימרית לנעל המתגבשת בהתאם למבנה כף הרגל.

Save

Save

Save