אם אתם סובלים מכאבים ברגליים, כאבים בכפות הרגליים, כאבי גב, או שהרגליים שלכם מתעייפות לאחר הליכה קצרה באופן יחסי, יתכן ואתם זקוקים לנעול מדרסים על מנת לאפשר לעצמכם נוחות ובריאות מקסימאלית…

לרגליים שלכם מגיע הטוב ביותר!

מחפשים מדרסים לרגליים? מכון אורטופדי ברזילי להב ידאג לכם.

למה צריך מדרסים במקרים מסוימים?

כולנו שונים אחד מן השני במראה החיצוני ובאופי וכך גם במבנה כף הרגל. לא מפתיע כלל שרבים לא מצליחים למצוא נעליים שנוחות להם ברשתות ובחנויות הנעליים. מוצרים אלה באים לפתור בעיות מעין אלו על ידי התאמה אישית של המדרס לכף הרגל, המדרס מאפשר נוחות והליכה נכונה וזאת מבלי להחליף את הנעל שלכם.

מוצרים איכותיים לרגליים בהתאמה אישית

לכל אחד כף הרגל בנויה באופן שונה, כאשר יש מבנה שמתאים לכל הנעליים הרגילות ומסתדר איתם וכן מבנה אשר לא מתאים ונצרך לרכישה של מדרסים לרגליים שיאפשרו לו להתנהל בנוחות ובצורה בריאה ונכונה עם הדריכה, העמידה וההליכה שלו. מדרסים מותאמים על ידי גבס בהתאמה אישית לכל לקוח.
Save

Save

Save

Enregistrer

היכן משיגים מדרסים לרגליים

מכון אורטופדי ברזילי להב  עושה התאמות, משווק ומייצר מדרסים לרגליים איכותיים במיוחד על ידי צוות מקצועי ומיומן ברמה הגבוהה ביותר בתחום של אורטופדיה משקמת ומטפלת. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים איכותיים מכל הסוגים ולבחור את מה שמתאים לכם.

מה עוד מציע לכם מכון אורטופדי ברזילי להב?

המכון שלנו מציע לכם מלבד אבזור אורטופדי כמו מדרסים בהתאמה אישית מקצועיים ואיכותיים לרגליים, אביזרים נוספים שיקומיים, טיפוליים ויעודים לבעיות אורטופדיות כמו למשל: חגורות גב המיועדות לעקמת, כאבי גב שונים ועוד, סדים רפואיים בהתאמה אישית, מכשירים שונים, הליכונים, חבישות אלסטיות, נעלי הליכה אורטופדיות או נעלי ריצה ועוד. בנוסף במכון שלנו יש גם קליניקה של פיזיותרפיה המנוהלת על ידי פיזיותרפיסט מומחה לבעיות אורטופדיות שונות, בעל ניסיון וידע רב.

אל תתנו לעצמכם לסבול לחינם

עם מוצרים איכותיים שנתאים לכם, תוכלו סוף סוף ליהנות מהליכה בכל נעל, אין שום סיבה שתמשיכו להתנהל בצורה בלתי נוחה. בואו להזמין לעצמכם מדרסים וליהנות מנוחות ובריאות שלא הכרתם.

מדרסים לרגליים הם אביזרים חיוניים ואף הכרחיים עבור כל מי שסובל מכאבים בכף הרגל או מכאבי גב כרוניים. רצוי מאוד לרכוש מדרסים אורטופדיים מקצועיים, שמוכנסים לנעליים ועל ידי תמיכה בכפות הרגליים מאזנים את עומס המשקל של הגוף, מה שמביא לשינוי ביציבה ולשיפור הנוחות ובלימת זעזועים.

לפני רכישת מדרסים לרגליים, מומלץ מאוד להשתמש במדרסים מומלצים מחברה מקצועית ומוכשרת, על מנת ליהנות מבריאות ונוחות מיטבית. הכאבים ברגליים נגרמים לרוב כאשר חלוקת העומס על כף הרגל אינה תקינה, לרבות עקב בעיה מבנית, מולדת או התפתחותית.

ישנם מספר סוגים של מדרסים לרגליים, המתאימים לשכבות גיל שונות. בין היתר תוכלו למצוא מדרסי סיליקון, מדרסי שעם, מדרסי ספורט או רפידות גובה. אם גם המודעות שלכם לבריאות כף הרגל דורשת מכם לעשות שינוי – כנראה שהגיע הזמן להסתייע בטכנולוגיות חדשניות על מנת לשפר את איכות החיים.

Save

Enregistrer

עקמת
לפוסט הבא